• Telefon (+90) 0414 315 48 67
  • E-Mail yavuzkardesler@windowslive.com

Hakkımızda

Hacı Yavuz

Yönetim Kurulu Başkanı

YAVUZ KARDEŞLER İNŞAAT; gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Genel ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yapıcı tutumuyla çözüm odaklı bir yaklaşım ile işimizi yaparken, rekabetçi tarafımızı teknik becerilerimizi geliştirerek arttırma yolunu seçtik. İnşaat üretimlerinde yeniliklere yol açan ve onları takip eden yapımıza uygun olarak, genç, çalışkan ve pratik çalışanlar ile teknik ekibimizi kurduk. 

Planlama aşamalarındaki titiz çalışma süreçlerimiz kaliteli ve özgün üretimlerimizin önemli bir parçası olarak çalışma sistemimiz içindeki yerini alırken, insan doğasını anlayan, insana değer veren evrensel birikimleri bu güne kadar oluşturduğumuz projelerin merkezine oturttuk. 

YAVUZ KARDEŞLER İNŞAAT olarak mevcut tecrübelerimiz ve teknik altyapımızın yanında; yetişmiş teknik personelimiz ile sektöre ışık tutan projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuz inşaat sektöründe dinamik bir yaklaşımla,
• Uluslararası işbirliğine ve iş ortaklığına hazır, 
• Kamu ve kuruluşları ile iş yapma deneyimine sahip, 
• Esnek yapısı ile üstlendiği projelerde, teknolojik değişimleri izleyerek, gelişmiş inşaat ve imalat teknolojilerini kullanabilen, 
• Mühendislik birimi ve teknolojik uygulamaları planladığı şekilde, zamanında tamamlayan bir şirkettir.

Ana iştigal konularımız; Bilumum inşaatlar, Endüstriyel inşaatlar, Altyapı inşaatları, Barajlar, su - doğalgaz hatları inşaatlarıdır.

YAVUZKARDEŞLER İNŞAAT, altyapı, üstyapı ve mühendislik hizmetleri arasında gerekli ilişkileri ve ihtiyaçları üst seviyede bir disiplin anlayışı ile karşılamak amacı ile yönetim ve organizasyon prosedürlerini oluşturmuş, bilgi ve tecrübeyi hayata geçirmek konusunda uzmanlaşmış, kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip müşterilerimizin sürekli memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda: 
• Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, 
• Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek, 
• Kaynakları en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak, 
• Performans ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı misyonu yapmıştır.